Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu gromadzenia informacji niezbędnych do korzystania z serwisu, zgodnie z polityką prywatności i cookies. Mechanizm korzystania z ciasteczek może być zmieniony lub wyłączony w ustawieniach przeglądarki, jednak może to ograniczyć korzystanie z niektórych funkcji serwisu. close

O naszym sklepie

    

     Nasz sklep powstał z myslą o kobietach szukających niebanalnych a jednocześnie stylowych ubrań. Chcemy w jednym miejscu zgromadzić zarówno rzeczy do noszenia na co dzień, jak i na szaloną imprezę czy romantyczną kolację. Jednym z naszych celów jest także sprzedaż ubrań w nietypowych rozmiarach - pomyśl ile razy przymierzałaś fajny ciuch czy buty ale był za mały albo za duży...

     Każdy obecny czy potencjalny Klient jest dla nas równie ważny, niezależnie od wielkości zamówienia czy częstotliwości odwiedzin naszego sklepu. Staramy się, aby strona sklepu była funkcjonalna i przejrzysta, pozwalając tym samym skupić uwagę na zakupach, nie absorbując jej nie zawsze potrzebnymi szczegółami czy programistycznymi fajerwerkami. Co ważne, każdy wystawiony w sklepie towar znajduje się na stanie naszego sklepu, dzięki czemu możemy szybko i pewnie zrealizować zamówienie.

     W chwili obecnej wystawiamy sukienki, ale oczywiście asortyment naszego sklepu będzie się systematycznie powiększał o pozostałe elementy garderoby. W niedługim czasie planujemy także jego rozszerzenie o ubranka dziecięce - tak by każda Mama kupując coś dla siebie mogła też dokonać zakupu dla swojego dziecka - w ramach jednej opłaty za przesyłkę.

     Jako legalnie działająca firma, dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były przyjemne i bezpieczne. Interesy Klientów są chronione zarówno poprzez regulamin sklepu jak i przepisy prawa. Jesteśmy zawsze dostępni dla Państwa poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

     Spełniamy wymogi formalne i prawne stawiane sklepom internetowym, co potwierdza uzyskany przez nas certyfikat Sklepu Prokonsumenckiego. Dbamy o naszych Klientów!